Актуальне питання – як отримувати якісне постачання електрики, поки в мережі вона відсутня. Усім вже знайомі компактні станції EcoFlow чудово справляються із завданням безперебійного багатогодинного доступу до електроенергії при аваріях і відключеннях світла. Підходять для всіх видів електроприладів відповідної потужності, компактні, легкі та зручні в управлінні.

EcoFlow — світовий виробник технологічних рішень в галузі портативних накопичувачів електроенергії, енергетичних систем для автономного забезпечення будинків з використанням можливостей джерел відновлюваної енергетики, яка за 5 років пройшла дуже великий шлях.  EcoFlow пропонуе обладнання, яке дозволяє отримувати енергію в діапазоні від  від 370  до 45000 Вт. Компанія впроваджує інновації у сфері енергонезалежності та створює умови автономності для будинків, пересувних конструкцій, автомобілів поза центральною електромережею. Глобальний бренд EcoFlow наразі представлений у 83 країнах світу.

Асортимент EcoFlow включає:

  • портативні зарядні станції для побутового користування лінійки RIVER та промислових масштабів DELTA;
  • сонячні панелі EcoFlow Solar Panel;
  • стаціонарні системи енергонезалежності Power Kit, Power Stream, Power Ocean
  • генератори,  додаткові батареї, а також аксесуари для побудови індивідуальної енергетичної екосистеми.

Фірма постійно розвивається, пропонує на ринку нові продукти. Тільки за 2023 рік вийшло 8 нових продуктів EcoFlow. Безумовно, що перспективніший напрям для Україні – стаціонарні системи незалежності з сонячними панелями на даху. Це дозолить бути вам максимально енергонезалежним і економити свої грощі.

 Нові рішення – екосистема EcoFlow: Wave 2,  Blade, Glacier.

Переваги EcoFlow.

– Технологія X-Stream – найшвидша у світі зарядка. Від 50 хв. До 100%

– Широка продуктова лінійка. Лише портативних зарядних станцій – 10 на вибір клієнта. Система Power Kit – 16

– Багато варіантів під різні потреби споживача. Продукти ECO-системи – холодильник, кондиціонер, газонокосарка.

– Співвідношення ємність/потужність. Наприклад Дельта 2 має 1 кВт ємності, але може живити прилади до 2,4 кВт.

– Використання сучасних LFP акумуляторів (кількість циклів до 3500 тисяч до 80% ємності)

– Управління пристроєм чи системою пристроїв за допомогою додатку. І для iOS і для Android

– Функція X-Boost – розумний контроль напруги. Він дозволяє знижувати напругу, якщо підключено прилади більшої потужності.

–  BMS технологія. Вимірює напругу, струм та температуру батарей у режимі реального часу і налаштовує оптимальний варіант роботи пристрою.

– Режим Bypass – якщо станція заряджена на 100% і підключена до мережі, а пристрої до станції. Вона не використовує акумулятори. Це подовжує життя батарей.

– Швидка зарядка від сонця. Завдяки сучасним інверторам до зарядних станцій рівер можна підключати до 200 Вт потужності а наприклад Дельта про навіть 1600 Вт.

– Якісні матеріали. Міцний пластик ззовні і металевий корпус всередині. Просто порівняйте з іншими станціями.

– Модульність. Майже до всіх станцій лінійки дельта можна доєднати додаткові батареї і збільшити їх ємність. Те ж саме стосується і систем Power Kit.

Використання EcoFlow: живлення будинка чи підприємства, риболовля, полювання, туризм, фестивалі, заходи, фото, відео, віддалена робота, мобільний офіс, медицина, війскові, охорона, допомога при стихії та лихові.

Є багато успішних кейсів застосування EcoFlow у модульних будинках, відділеннях банків, енергонезалежних будинках та готелях, медичних закладах, кав’ярнях, фотостудіях, салонах краси, будинках та квартирах.

 В Україні за два останніх  роки понад 100 тисяч родин вже офіційно користуються станціями та іншими пристроями EcoFlow.

Одна з популярніших моделей – EcoFlow RIVER 2 – сучасна станція ємністю 256 Вт/год з оновленим літій-залізо-фосфатним акумулятором, що має понад 3000 циклів роботи (до 80+% потужності), а це понад 10 років щоденного застосування. Вага зарядної станції EcoFlow RIVER 2 всього 3,5 кг. Її легко можна взяти собою на риболовлю, загрідну поїзду, або приїхати в гості до друзів. Також з переваг – найшвидша зарядка на ринку – 60 хв, завдяки революційній технології X-Stream. Можна заряджати акумулятор за допомогою сонячних панелей (3 години) або під час поїздки на авто.

Уся продукція EcoFlow забезпечена гарантійними обов’язками, спеціалісти сервісу пройшли спеціальне навчання і забезпечені усім необхідним обладнанням, запчастинами та документацією.

Отже, на сьогодні EcoFlow не має конкурентів в Україні.

Наші спеціалісти допоможуть вам вибрати оптимальний варіант зарядної станції EcoFlow під ваші завдання. Ми розповімо вам всі підобності застосування зарядних станцій та забезпечуємо гарантійне обслуговування.

+38 (067) 573-15-13