Про фірму БРІГ МОТОРС - Brig Motors

ПРО ФІРМУ БРІГ МОТОРС

Фірма БРІГ МОТОРС займається продажем та обслуговуванням водної техніки в Україні. У нас ви можете вибрати та купити човен, човновий мотор, катер, забезпечені гарантіями та сервісним обслуговуванням.

Багаторічний досвід роботи на ринку водно-моторної техніки дозволив нам сформувати асортименти так, щоб максимально задовольнити потреби замовників. Для нас є важливою безпека наших покупців, тому ми представляємо на ринку лише надійні, якісні бренди, що мають бездоганну репутацію.

БРІГ МОТОРС – це товари для роботи, спорту та відпочинку на воді

Підтвердженням високої якості наших катерів, човнів та човнових моторів є їхня тривала та надійна робота в різних державних організаціях, прийняття на озброєння підрозділами Міністерства Оборони, Головрибводу, Держкомітету з Охорони Кордону, Міністерства з питань надзвичайних ситуацій, підрозділів берегових охорон США, Швеції та Канади.

 • надувні човни BRIG класу RIB (Україна)
 • підвісні човнові двигуни TOHATSU (Японія)
 • воднолижне спорядження JOBE (Голландія)
 • надувні човни Kolibri (Україна)
 • надувні човни SPORTEX (Україна)
 • електродвигуни для каяків, човнів, катерів Torqeedo (Німеччина)
 • підвісні човнові двигуни SUZUKI
 • човнові електродвигуни Flover (Південна Корея)
 • універсальні масла та мастила BRP (США)
 • квадроцикли CFMOTO (Китай)
 • човни та катери Gelex (Україна)
 • катери Parker (Польща)
 • катери UMS (Україна)
 • катери Yamarin (Фінляндія)
 • катери Buster (Фінляндія)
 • моторні яхти Absolute (Італія)
 • гібридні яхти Greenline (Словенія)

НАШІ САЛОНИ

НАШІ ПЕРЕВАГИ

У салонах БРІГ МОТОРС завжди великий вибір надувних човнів, каяків, катерів із надувними бортами (BRIG RIBs). У нас ви можете отримати кваліфіковану консультацію з усіх питань. Наші менеджери допоможуть підібрати та купити техніку, яка відповідатиме всім вашим вимогам.

Ми дамо вам можливість вибрати оптимальний для вас варіант сучасної техніки. БРІГ МОТОРС пропонує на водно-моторному ринку України лише перевірену продукцію від найкращих брендів.

Фахівці нашого сервісного центру проводять якісне технічне обслуговування, всі види ремонту, тюнінг плавзасобів.

ВІДГУКИ

Ми є ексклюзивним дистриб’ютором в Україні з надувних човнів BRIG, які експортуються до багатьох десятків країн світу. Клас надувних човнів RIB (Rigid Inflatable Boat) – човни з жорстким корпусом і надувними бортами, що поєднують у собі переваги жорсткокорпусного та надувного човна. У РІБів чудова гідродинаміка, ходові характеристики, мореплавство та високий рівень комфорту, безпеки, вантажопідйомності, стійкості. Саме це поєднання переваг з кожним роком підвищує популярність класу човнів у всьому світі.

Ріби сьогодні – тип човнів, що найбільш розвивається, основні плавзасоби у багатьох спецслужб. Вони чудово зарекомендували себе там, де потрібна оперативна доставка вантажів, висадка десанту, рятувальні операції, патрулювання морських акваторій. Великою популярністю човни класу ріби користуються у дайверів. Швартування у штормову погоду на човні РІБ пройде впевнено та безпечно.

Головна перевага човнових моторів Tohatsu – висока надійність та безвідмовна робота протягом багатьох років.

У салонах БРІГ МОТОРС ви можете купити японський човновий мотор Тохатсу за найкращими цінами, забезпечений гарантійними зобов’язаннями.

JOBE – провідний світовий виробник дошок для вейкбордингу, водних лиж, надувних буксованих атракціонів, страхувальних жилетів, гідрокостюмів, фалів, численних аксесуарів та екіпірування для водних видів спорту.

Човнові електродвигуни Flover ви можете подивитися та купити в наших салонах у комплекті з акумуляторами.

Ми офіційно здійснюємо продаж, гарантійне та сервісне обслуговування підвісних човнових моторів Evinrude, а також універсальні моторні мастила та мастильні матеріали Evinrude, витратні матеріали та комплектуючі. Здійснюється гарантійне та післягарантійне обслуговування техніки, всі види ремонту.

Фірма БРІГ МОТОРС проводить політику відкритого та чесного ведення бізнесу. Ми пишаємося своєю репутацією та пропонуємо на водно-моторному ринку лише найкращі товари.

У київському та харківському магазинах БРІГ МОТОРС ви можете замовити та купити будь-який надувний човен BRIG. Якщо вам потрібен човен чи мотор, значить вам – до нас!