Квадроцикли CFMOTO - Brig Motors

Квадроцикли CFMOTO

Офіційний дилер в Україні

Квадроцикли або ATV (All Terrain Vechicle) – всесезонні позашляховики для їзди по пересіченій місцевості, поєднують переваги мотоцикла, трактора та автомобіля. Своєю універсальністю та прохідністю вигідно відрізняються від іншої мототехніки. Їх широко застосовують для туризму, мисливства, у фермерських господарствах, заповідниках, при рятувальних роботах, оперативних служб.

Телефонуйте:
+38 (067) 573-15-13

Застосування

  • Туризм, спорт та активний відпочинок
  • Полювання
  • Для роботи на фермах
  • Перевезення вантажів по бездоріжжю

На квадроциклі ви отримуєте абсолютну свободу в пересуванні по будь-якому ландшафту, не залежите від погоди та пори року та отримуєте масу емоцій

Любителі квадроциклів і мотовсюдиходів регулярно проводять в Україні різні змагання, сафарі-тури та трофі-рейди.

Якщо любите адреналін і гонки по бездоріжжю, спробуйте квадроцикл!

Він може стати вашим надійним помічником на дачі та фермі. При невеликій власній вазі перевозить і буксирує великі вантажі. Торгова марка CFMOTO давно має заслужений успіх в Україні. Виробник постійно оновлює модельний ряд, підвищує виробничі потужності, контролює високий рівень якості.

Класичні квадроцикли та мотовсюдиходи Side by Side (з сидіннями автомобільного типу) CFMOTO виробляє компанія Zhejiang CFMOTO Power Co., Ltd.

Вона багато років спеціалізується на науково-дослідних роботах, розробці двигунів із рідинним охолодженням та мотоциклів. Всі транспортні засоби CFMOTO проходять випробування пробігом у 20 000 км, відповідно до вимог внутрішньої системи контролю якості продукції, а також отримують сертифікат EEC, EPA та DOT.

Дистриб’юторська мережа є в Європі, Північній та Південній Америці, Австралії, Новій Зеландії, Африці та Китаї.

Великою популярністю надійні та потужні позашляховики CFMOTO користуються в Австрії, Німеччині та Швейцарії. В Україні давно існує розвинена дилерська мережа, забезпечується сервісне обслуговування, постачання запчастин, комплектуючих, масел та мастил.

Переваги позашляховиків CFMOTO

Велика вантажопідйомність

Унікальна прохідність

Багатофункціональність

Гарантія, сервіс

Висока швидкість та потужність

Відмінна маневреність

У нас ви завжди можете вибрати та купити квадроцикл або мотовсюдихід CFMOTO, підібрати захисний шолом, окуляри, рукавички, одяг, аксесуари та додаткове обладнання для вашого позашляховика.