У 2022 році японська корпорація Tohatsu, найбільший виробник човнових двигунів випустила нове покоління 4-тактних двигунів потужністю 25/30 кінських сил – Tohatsu MFS25D та MFS 30D.

Моделі Tohatsu MFS25D/30D(W) відрізняються принципово новим конструктивним рішенням, розрахованим на різні типи човнів. Доступні у кольорах Tohatsu Aqua Marine Blue та Beluga White, з різною довжиною валу двигуна, а також румпельні та дистанційні варіанти.

Особливості Tohatsu MFS25/30D:

️Найлегший 3-циліндровий двигун потужністю 25/30 л. с.

️Нова конструкція рукоятки румпеля.

️Краще у своєму класі співвідношення потужності та ваги.

️Підходять для всіх видів човнів, від маломірних до важких.

Революційна конструкція дозволила значно знизити вагу на 20% без шкоди високого рівня продуктивності.

Спеціально для MFS25D/30D інженери Tohatsu повністю перепроектували конструкцію румпеля, включивши в неї перемикач зупинки, чотириступінчасту систему управління швидкістю тролінгу, починаючи з 750 об/хв, перемикач ходу (вперед – нейтраль – назад) і регулювання зусилля дроселя. Деякі моделі також включають електричну кнопку запуску та тримача. Багатофункціональний румпель Tohatsu, доступний для деяких модифікацій, оснащений 3-позиційним регулюванням висоти, а при використанні додаткового аксесуара 7-позиційним регулюванням має чотириступінчасту систему контролю швидкості тролінгу. Також будуть доступні моделі з дистанційним управлінням.

(067) 573-15-13