Найбільший виробник підвісних човнових моторів, японськиа корпорація Tohatsu, додала до свого асортименту нове покоління 4-тактних моделей с технологію EFI (Electronic Fuel Injector) потужністю 8/9,9 кінських сил.

Нові двигуни під назвами MFS8C/9.8C пропонується лише в США, Канаді та Японії, тоді як MFS6CZ/8C/9,9CY пропонується в інших міжнародних країнах.

– Ми надзвичайно раді представити наші найлегші 4-тактні моделі EFI потужністю 8/9,9 кінських сил, – говорить Ісамі Хьюга, президент корпорації Tohatsu. Це найлегші 2-циліндровиі 4-тактні підвісні двигуни EFI потужністю 8/9,9 кінських сил на ринку, який важить лише 38,5 кг.

Найзначнішим прогресом у порівнянні з попередніми моделями є впровадження електронної системи вприскування палива (раніше використовувався карбюратор). Технологія EFI забезпечує легкий запуск у змінних умовах і на висоті, плавний холостий хід і оптимізовану економію палива. Система EFI забезпечує послідовний, легкий запуск і усуває потребу ручної заслінки в холодну погоду.

Використовуючи датчик T-MAP і клапан ISC, інформація передається в ECU, що покращує співвідношення повітря і палива в жаркому та холодному середовищах. Ця технологія також позбавляє від необхідності налаштовувати підвісний двигун для роботи на великих обертах. Вся ця система також дозволить двигуну працювати дуже стабільно на холостому ходу. Крім того, система EFI усуне неприємності, які виникають при роботі з карбюраторними моделями, наприклад, засмічення та капітальний ремонт карбюратора через проблеми, пов’язані з паливом на етанолі. Безумовно, система EFI забезпечує кращу паливну ефективність у всьому діапазоні обертів і змогла скоротити споживання палива до 35%.

Ше одна унікальна функція у моделей MFS8C/9,9CY – спеціалісти Tohatsu переробили рукоятку румпеля, тепер з неї можна включити передній перемикач вперед-нейтраль-назад, вимикач зупинки, перемикач електроприводу нахилу та регулювання тертя дросельної заслінки для полегшення доступу та маневреності для водіїв. Рукоятка румпеля з’єднана з переробленою ручкою для перенесення, що містить канал для проводки та кабелів перемикання передач і газу. Нова ручка для транспортування, що надає загальний кращий вигляд, має збільшену на 40% площу поверхні та гладку форму для зменшення тиску під час транспортування вручну.

БРІГ МОТОРС – екслюзивний дистриб’ютор в Україні японських човнових двигунів Tohatsu. У нас ви можете замовити і купити підвисний мотор, комплектуючі, запчастини. Усі двигуни забезпечені гарантійними зобов’язанніми. Вибирайте найкращє.

+38 (067) 573-15-13