Мрія будь-якого рибалки – мати класний підвісний мотор, але щоб не важко було тягати. І такий є – чотиритактний Tohatsu MFS 5.
Один циліндр, об’єм 123 куб. см, вага 25 кг. Ручний стартер. Водяне охолодження. Стандартний дейдвуд 381 мм. Максимальні робочі обороти: 4500-5500 об/хв. Передатне число: 2,15:1.
Шість положень кута диферента, три положення для їзди по мілководді. Чотирьохтактники більш економні у витраті бензину, ніж двотактні двигуни, особливо на холостому ходу та малих оборотах. Крім невеликої ваги, розмірів та натовпу економічності модель MFS 5 C SS досить малошумна при роботі, завдяки вихлопу через гребний гвинт. Заводиться швидко. На глісер треметровий човен із двома пасажирами виводить легко та швидко розганяється до 30 км/год.
Управління просте, навіть зайця можна навчити. На румпелі ручка газу, яка легко обертається і має регулювання, що змінює зусилля повороту. Три передачі: вперед/нейтраль/назад. Обертання двигуна на 360 градусів полегшить маневрування човном. Конструкція двигуна повернена усередині кожуха на 15 градусів щодо вертикалі. Це дозволяє зробити мотор компактнішим і компенсувати його відведення при обертанні деталей конструкції. Перевірити рівень масла в картері можна через спеціальне віконце. Низький рівень викидів відповідає вимогам міжнародних стандаОхолодження водяне. Корпус водяного насоса з нержавіючої сталі підвищує термін його служби. Алюмінієвий сплав морської якості захищає від корозії. Внутрішні водопровідні шляхи для захисту від корозії оцинковані.ртів ЕРА та САВВ.
Все зроблено на совість і з японською якістю. Безвідмовна робота Tohatsu повністю виправдовує ціни на ці двигуни. Втім, якщо хочете компактний мотор для риболовлі, який прослужить багато років – купуйте Tohatsu MFS 5, не пошкодуєте.
У нас ви можете вибрати та купити човен, човновий мотор, електродвигун для рибальського човна, спорядження для водних видів спорту.